Etiopikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Shinile, Somali Region: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Shinile, Somali Region
Zonë 1 :
Rajon 2 :Shinile
Rajon 1 :Somali Region
Vend :Etiopi(ET)
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :None
gjerësi :11.02100
gjatësi :42.63927
Zona Koha :Africa/Addis_Ababa
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Shinile, Somali Region është e vendosur në Etiopi.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Shinile, Somali Region,None ©2014 kodin postar Query