ЕтиопијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Guduru, East Welega, Oromia: None

None

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Guduru, East Welega, Oromia
Површина 1 :
Регионот 3 :Guduru
Регионот 2 :East Welega
Регионот 1 :Oromia
Земја :Етиопија(ET)
Поштенски :None

Други Информации
Јазик :English (EN)
Регионален Код :ET-OR
ширина :9.82618
должина :37.55425
Временска Зона :Africa/Addis_Ababa
Координирано Универзално Време :UTC+3
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Guduru, East Welega, Oromia се наоѓа во Етиопија. Нејзините поштенски код е None.

Другите се е достапен
Guduru, East Welega, Oromia,None ©2014 Поштенски Пребарување